Radhimë Orikum Vlorë,
9400 Albania | AL: +355/699139390 | IT: +393482525895

 info@hotelgardenvlore.com

  • Instagram Hotel Garden Vlore
  • Facebook Hotel Garden Vlore
  • Trip Advisor Hotel Garden Vlore

© 2015 by The Garden Hotel. Proudly created with NDesign

RESTORANTI

 DHE EVENTET

RESTORANT

Falë vendndodhjes së saj spektakolare në Radhime, restoranti është një nga restorantet më ekskluzive ne rreth dhe është i njohur për bukurinë e ti, pamjen panoramike dhe njohjen përtej kufijve lokalë dhe rajonalë.


  Ulu në tavolinat tona të vendosura me kujdes, lëreni veten të josheni nga shijet e kuzhinës sonë dhe le që stafi ynë t'ju përkëdhel.

 


Një kuzhinë të shijshme, të vërtetë dhe të sofistikuar. Bashkimi harmonik: mali dhe detit dhuron shije dhe përsosje karakteristike, duke i dhënë çdo menu një kontakt shumë të veçantë.


Kuzhina jonë është shumë e vëmendshme për çdo nevojë të veçantë të klientet tanë dhe ne jemi gjithmonë të gatshëm për të përgatitu pjata alternativa.

HOTELI

Propozimi ynë është një kuzhinë lokale, e lidhur fort me detin por edhe më të mirën e asaj që mund të ofrojë toka jonë në Shqipërinë jugore. Me pak imagjinatë

ne përpiqemi të realizohim kërkesat të klientëve

edhe ata që kanë më shumë nevojë!

 

MENGJESI JONE

Nëse keni rezervuar dhomën ne hotel, mëngjesi është falas. Në dhomën e Gardenit ne Radhime, mengjesi esht i këndshëm dhe i ndritshëm, fillimi i ditës së klientve tanë është i lumtur dhe i relaksuar. Pas një mëngjesi të përzemërt ju do të keni të gjithë energjinë që ju nevojitet për të filluar aventurën tuaj në Shqipëri.

Mos u shqetësoni!!

Kur të arrini në hotel ju mund të vendosni nëse do të shtoni ushqime të përditshme në ofertën tuaj, Merrni Zgjedhjen tuaj:

Menuja me gjysmë ngrenje HALF BOARD dhe  me ngrenje te plote FULL BOARD

EVENTE

Një parti, një prezantim apo pse jo?

një martesë: Hotel Garden është ideal për çdo rast dhe festë me familjen dhe miqet. Ambientet te rrethuar nga natyra, janë perfekte për një parti të paharrueshëm ditëlindje.

 

Stafi ofron mikpritjen dhe lehtësitë moderne, mirësinë dhe kujdesin, dhe është gjithmonë i pranishëm diskrete për të përmbushur çdo nevojë të të ftuarve.

 

Ju mund të zgjidhni një parti më tradicionale, me një ose më shumë tavolina, të zgjedhni për buffet, e cila siguron një kontakt midis të gjithë të ftuarit, të organizojnë një parti të gjallë valle, madje edhe në tarracë, me gadishullin e Karaburunit si një sfond të veçantë.

  • Menuja e personalizuar

  • Tarraca panoramike

  • En place / buffet, brenda ose jashtë