top of page
Logo Hotel Garden Vlore white transparen

Rreth Nesh

Ne jemi një Boutique hotel me menaxhim familjar, i vendosur pikërisht pranë detit në qytetin bregdetar të Radhimes, ne Vlore. Hotel Garden ofron një strehë të qetë dhe relaxuse për t'u çlodhur në bregdetin e mrekullueshëm shqiptar midis detit Adriatik dhe Jon.

 

Një vend fantastik për familjet dhe çiftet - do të keni të gjithë hapësirën dhe intimitetin që ju nevojiten.

 

Shijoni mëngjesin falas, kopshtin e bukur dhe pamjen e mbresëlënëse të detit.

 

 

Dhomat tona me pamje deti janë një kombinim i përsosur i funksionalitetit dhe komoditetit. Nga dhoma dyshe për çifte deri tek Suita për  gjashtë persona ne jemi të gatshëm t’i plotësojmë nevojat tuaja.

Dhomat

IMG_7878.JPG

Dyshë

Dhomat dyshe me pamje të pjesshme të detit janë në dispozicion me një krevat dopio me madhësi normale.

Kjo është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë si çift.

Duke filluar nga:

39 €

12b7aa_e0f2b881dbb64cb7963a8bdb8797aab4.

Treshë

Dhomat Triple me pamje të pjesshme të detit janë në dispozicion me një krevat dopio dhe një teke. Kjo është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë në shoqërinë e miqve ose me familjen.

Duke filluar nga:

49 €

_E9A5949_edited_edited_edited.jpg

Familjarë

Dhomat tona familjare me pamje të pjesshme të detit kanë një krevat dopio dhe dy krevate tëk. Nje aspekt praktike dhe komoditetet e nevojshme për një familje ose 4 miq.

Duke filluar nga:

55 €

Mëngjes falas

 

Ne shërbejmë një mëngjes kontinental dhe i ndryshem - gjithnjë falas për clientat tanë!

Kopsht

 

Siç sugjeron emri ynë, do të kënaqeni nga shumë lule dhe bimë përreth ambienteve tona.

Wifi Falas

 

Në Hotel Garden ne ofrojmë sherbim Wi-Fi falas me shpejtësi të lart për klientat tanë.

Mirëmbajtja ditore

 

Ne e marrim seriozisht pastërtinë dhe rehatinë e klientave tanë. Dhomat pastrohen dhe peshqirët ndërrohen çdo ditë.

Çadër falas  

 

Kur rezervoni një dhomë, ju ofrojm një çadër  dhe dy shezhllone falas në plazh.

Parkim falas

 

Lëreni makinën tuaj të freskohet në garazhin tonë të madh nëntokësor, me kamera 24h.

bottom of page