top of page
Hotel Garden Vlore logo black transparen

GUZHIN VENDASE

Restorant

Falë vendndodhjes spektakolare të saj ujore, duke ofruar pamje panoramike, restoranti ynë është një nga pikat më ekskluzive përreth.

 

Uluni në tavloinat tona, shijoni kuzhinën yonë dhe lejoni që stafi ynë të ju përkëdhel. Produktet Rajonale sigurohin cilesi ne kuzhinën tonë duke prur pjata të shijshme, origjinale dhe të sofistikuar.

 

Bashkimi harmonik i aromave të tokës dhe detit sjell shije dhe rafinim në pjatat tona, duke i dhënë çdo menuje një prekje shumë të veçantë.

 

Ne kërkojmë përbërësit më të mirë për specialitetet tona dhe i përgatisim duke u kujdesur ekstremisht për çdo detaj. Më në fund,  shërbejmë me nje elegancë të thjeshtë… prezantimi është i rëndësishëm, por shija është qëllimi ynë kryesor!

 

Ne jemi shumë të vëmendshëm për çdo nevojë të veçantë dietike të klientave tanë dhe gjithmonë të gatshëm për të përgatitur pjatat alternative.

Mëngjesi ynë

Mëngjesi përfshihet gjithmonë në çmimin në Hotel Garden. Ju do të shijoni një mëngjes kontinental ne teracen komode të restorantit. Një fillim perfekt për ditët tuaja dhe aventurat per redh!

 

Mëngjesi shërbehet nga ora 7:00 deri në 09:30. Na thoni nëse keni ndonjë kërkesë të veçantë!

Ushqimi ditor

Përfshini drekën dhe darkën e përditshme në prenotim për ta bërë qëndrimin tuaj në Hotel Garden mr të rehatshëm. Ne ofrojmë opsione të Full Board (Dreka dhe Darka) dhe Half Board (Dreka ose Darka). Ju mund të zgjidhni për  kto ushqimet shtesë ditore, duke ber rezervim ose pas mbërritjes në hotel.

 

Pervec menut ditore te Hotelit, jeni më shumë se të mirëpritur të shijoni një vakt në restorantin tonë. 

Pica

We love Pizza.

Kjo është arsyeja pse  përdorim një furrë druri për të përgatitur picat tona të preferuar. Do t'i gjeni në menunë tonë në çdo ngjyrë dhe formë që dëshironi.

Akullore

Cfarë është vera pa akullore?

 

Akullore e bërë në shtëpi ... po, lexove mir! E përgatisim vetë me produkte natyrale dhe fruta të freskëta. Kemi teknologjinë më të fundit dhe ndjekim recetën antike të Gelatos Italian.

Bar

Le të pijme dicka!

 

Shijoni një koktej në barin tonë të taraces ose  një pije freskuese në kioskën tonë jo larg nga cadrat e detit.

Café 

Shijoni kafen buzë detit.

 

Ne kujdesemi për të dhe ju nuk do të pendoheni. Qoftë ajo ekspres, ice coffee, kapuçino, apo amerikan, thjesht na tregoni të preferuarën tuaj!

Planifiko  Evente

Një festë, një prezantim apo pse jo një martesë?

 

Hotel Garden është ambienti ideal për çdo fest me familjen dhe miqtë. Rrethuar nga natyra dhe deti ne ofrojmë një vend të përsosur për ta bërë eventin tuaj të paharrueshme.

Hotel Garden ofron menu me porosi, bankete, brenda ose jashtë, dhe ambiente moderne të përshtatshme për çdo ngjarje. Mund të zgjidhni një parti më tradicionale, me një ose më shumë tavolina; zgjedhin opcionin "buffet", e cila siguron një kontakt më të mirë midis të gjithë të ftuarve; ose  organizoni një aheng  të gjallë vallëzimi në tarracën panoramike, me Gadishullin Karaburun si një sfond ekskluziv.

 

Pavarësisht nga tipi i eventit që do zgjidhni, stafi ynë mikpritës është gjithmonë i pranishëm në mënyrë diskrete për të përmbushur çdo nevojë të mysafirëve.

bottom of page